BestPrice.gr Converse Star Chevron Embossed Pants Red

Производител: Converse
Код на продуктот: 10008815-a12-608
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
2.090Ден.2.990Ден. Без данок: 2.090Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: