Converse Cross Body (Teal Tint/Active)

Converse Cross Body (Teal Tint/Active)
Производител: Converse
Код на продуктот: 10008299-A10
Достапност:На залиха
960Ден.1.600Ден. Без данок: 960Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: