CONVERSE One Star Boxy T-Shirt Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 10017792-a02
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
1.110Ден.1.850Ден. Без данок: 1.110Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: