BANDA WRASTORIA SLIM FIT Pants Black

Производител: Kappa
Код на продуктот: 303R5K0-A52
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
1.390Ден.1.990Ден. Без данок: 1.390Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: