Chuck Taylor All Star II Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 150149C
Достапност:Out Of Stock
2.190Ден.4.390Ден. Без данок: 2.190Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: