Chuck Taylor All Star II Sodalite Blue

Производител: Converse
Код на продуктот: 150146C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина: *
2.290Ден.4.590Ден. Без данок: 2.290Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: