Chuck II Shield Lycra Soar/Soar/White

Производител: Converse
Код на продуктот: 555801C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски:
3.490Ден.4.990Ден. Без данок: 3.490Ден.
Количина:

Опис

36, 37, 40

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: