Chuck Taylor All Star II Dolphin/Storm Wind

Chuck Taylor All Star II Dolphin/Storm Wind
Производител: Converse
Код на продуктот: 155702C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.280Ден.4.690Ден. Без данок: 3.280Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: