Chuck Taylor All Star II Light Surplus/ Obsidian

Chuck Taylor All Star II Light Surplus/ Obsidian
Производител: Converse
Код на продуктот: 155704C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.070Ден.4.690Ден. Без данок: 3.070Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: