Chuck Taylor All Star II Hyper Orange/ Sunset

Производител: Converse
Код на продуктот: 155724C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
2.340Ден.4.690Ден. Без данок: 2.340Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: