Класична колекција

Прикажи: Листа / Табела
Прикажи:
Сортирај по:
..
6.690Ден. 3.280Ден. Без данок: 3.280Ден.
The Sk8-Hi Platform 2.0 combines the legendary Vans lace-up high top with sturdy canvas uppers, plat..
5.990Ден. 2.933Ден. Без данок: 2.933Ден.
DESCRIPTION AND FEATURES The Old Skool Platform combines the classic Vans sidestripe skat..
5.890Ден. 2.885Ден. Без данок: 2.885Ден.
The Suede Old Skool, the Vans classic skate shoe and first to bare the iconic sidestripe, is a low t..
5.490Ден. 4.392Ден. Без данок: 4.392Ден.
Casual model from Vans. The upper part is produced from Genuine leather - Full grain leather, Suede,..
5.550Ден. 4.400Ден. Без данок: 4.400Ден.
..
5.390Ден. 3.770Ден. Без данок: 3.770Ден.
DESCRIPTION AND CHARACTERISTICS: The Sk8-Hi Platform 2.0 by Vans is a padded cuff high-to..
6.390Ден. 4.473Ден. Без данок: 4.473Ден.
VANS патиките од колекцијата OLD SKOOL странично ја имаат класичната VANS линија. Овој модел на VANS..
5.790Ден. 4.630Ден. Без данок: 4.630Ден.
  За современите момци и девојки кои се секогаш во движење и ги следат модните трендови..
6.190Ден. 4.952Ден. Без данок: 4.952Ден.