CIVIC URBAN Black

Производител: Carrera
Код на продуктот: CAM727175-BLACK
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
1.850Ден.3.090Ден. Без данок: 1.850Ден.
Количина:

Опис

41,42

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: