TENNESSE NBK Shark

Производител: Carrera
Код на продуктот: CAM721000-SHARK
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
2.580Ден.3.490Ден. Без данок: 2.580Ден.
Количина:

Опис

41,44,45,46

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: