One Star Carnival Suede Low Medium Orange

Производител: Converse
Код на продуктот: 161617C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.630Ден.5.190Ден. Без данок: 3.630Ден.
Количина:

Опис

41 ; 

 

CONVERSE ги претставува патиките „CARNIVAL PACK“ ONE STAR. Прв пат се појавиле во 1974 година. Создаден од велур со две контрастни бои, овој модел содржи класични линии и нови, модерни бои. Вулканизираниот ѓон и OrthoLite влошката се неизоставен дел од овој модел.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: