CARRERA JEANS CAM821000 coffee

Производител: Carrera
Код на продуктот: CAM821000-COFFEE
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
2.580Ден.3.690Ден. Без данок: 2.580Ден.
Количина:

Опис

45


​Gender: Man

Type: Ankle boots
Upper: synthetic leather
Internal lining: fabric
Sole: rubber
Details: metal eyeletsround toe

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: