OTW RALLY ERA SHOES Vibrant Yellow/True White

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A4BV4VXV
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
3.210Ден.4.590Ден. Без данок: 3.210Ден.
Количина:

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The OTW Rally Era combines the Vans classic low top skate shoe with sturdy canvas and suede uppers, metal eyelets, heel embroidery, and signature rubber waffle outsoles.

Composition:Suede, Canvas

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: