Plimsolls VANS Style 36 (Sunshine) Multi/Tr White

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A3DZ3WNY1
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
3.490Ден.4.990Ден. Без данок: 3.490Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: