Chuck Taylor Winter Knit

Производител: Converse
Код на продуктот: 553355C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски: *
2.890Ден.5.790Ден. Без данок: 2.890Ден.
Количина:

Опис

36.5

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: