Chuck Taylor All Star Ultra White

Производител: Converse
Код на продуктот: 160480C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *

Опис

Built for boldness, the Converse Chuck Taylor All Star Ultra feature a smooth faux leather upper and perforations at the side.


 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: