Vans WM Spiraling Tee Dress multicolor

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A5DN50FS1
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *

Опис

100% Памук

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: