VANS Remington Crew (6.5-9)

Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A5438Z7E1
Достапност:На залиха

Опис

98% polyester  2% elastane

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: