Buffalo Rona White

Производител: Buffalo
Код на продуктот: 1611054-WHT
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
1.603Ден.2.290Ден. Без данок: 1.603Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: