SK8-Hi Black

Производител: VANS
Код на продуктот: VN000D5IBKA1
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
3.980Ден.5.690Ден. Без данок: 3.980Ден.
Количина:

Опис

36.5,37,40.5

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: