CLASSIC CREW SOCKS 9.5-13 (3 PAIRS)

CLASSIC CREW SOCKS 9.5-13 (3 PAIRS)
Производител: VANS
Код на продуктот: VN000XSEPWO1
Достапност:На залиха

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES

Kick it old school with the Classic Crew Sock 3 Pack. Our signature Vans logo stamps the top of this ribbed crew sock, creating a retro sport vibe that gives a nod to our heritage.
• 76% cotton, 13% nylon, 7% polyester, 3% elastodiene, and 1% elastane
• Classic ribbed crew sock
• Jacquard Vans logo

Composition:76% Cotton 13% Nylon 7% Polyester 1% Elastane 3% Other Fiber

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: