1460 Vegan Black Felix Rub Off

Производител: Dr. Martens
Код на продуктот: 14045001
Достапност:На залиха

Достапни опции

Dr.Martens Броеви: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: