BUFFALO Cld Run Sock Trainer Low vegan, beige

Производител: Buffalo
Код на продуктот: 1630570
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *

Опис

The beige Cld Run Sock trainer is the ideal everyday partner for sporty outfits. It impresses with its monochrome look, practical features, low top and lacing. Just slip into it and go!
Features:
monochrome design in beige
5-cm high heel
vegan
strongly treaded rubber outsole

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: