Converse Premium Long Down Jacket Cargo Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 10021974-a01
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *

Опис

  • Jacket
  • Hood: hooded
  • season: winter
  • Color: black
  • Jacket cut: parka, puffer
  • Warmth scale: 5 - Warm Winter Jacket

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: