COPPERMINER TROLL BLU KID (25-35)

Производител: Copperminer
Код на продуктот: Q320PS-TROLL-BLU
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
3.190Ден.3.990Ден. Без данок: 3.190Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: