Copperminer PITSBU BLK

Copperminer PITSBU BLK
Производител: Copperminer
Код на продуктот: Q321M-PITSBU-BLK
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
5.030Ден.6.290Ден. Без данок: 5.030Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: