Chucks All Star Chuck Taylor Burnt Umber

Производител: Converse
Код на продуктот: 645193c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина ЈР: *
2.247Ден.4.590Ден. Без данок: 2.247Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: