Converse Chuck Taylor II Shield Canvas

Производител: Converse
Код на продуктот: 153569C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.340Ден.6.690Ден. Без данок: 3.340Ден.
Количина:

Опис

40,46

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: