CHUCK TAYLOR ALL STAR II OX LEMON HAZE/FRESH YELLOW

Производител: Converse
Код на продуктот: 155726C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.070Ден.4.390Ден. Без данок: 3.070Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: