CHUCK TAYLOR ALL STAR PINKY

Производител: Converse
Код на продуктот: 645182C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина ЈР: *
1.150Ден.3.290Ден. Без данок: 1.150Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: