Plantasia Star Chevron Classic Tee White

Plantasia Star Chevron Classic Tee White
Производител: Converse
Код на продуктот: 10023219-A02
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Ж.ОБ: *
1.113Ден.1.590Ден. Без данок: 1.113Ден.
Количина:

Опис

100% Cotton

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: