All Star Tee University Red

All Star Tee University Red
Производител: Converse
Код на продуктот: 10023260-A05
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина М.ОБ: *
1.113Ден.1.590Ден. Без данок: 1.113Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: