Renew Short Natural Heather

Renew Short Natural Heather
Производител: Converse
Код на продуктот: 10023282-A02
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина М.ОБ: *
1.743Ден.2.490Ден. Без данок: 1.743Ден.
Количина:

Опис

60% Cotton, 40% Polyester

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: