Star Chevron Front Tee Vintage White

Star Chevron Front Tee Vintage White
Производител: Converse
Код на продуктот: 10018569-A40
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Ж.ОБ: *
830Ден.1.190Ден. Без данок: 830Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: