STANDARD FIT EMB CLASSIC HOOD VELVET BROWN

STANDARD FIT EMB CLASSIC HOOD VELVET BROWN
Производител: Converse
Код на продуктот: 10024509-A10
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Ж.ОБ: *
2.590Ден.3.700Ден. Без данок: 2.590Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: