Chuck Taylor All Star Lugged Bronze

Производител: Converse
Код на продуктот: A01304C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
4.305Ден.6.150Ден. Без данок: 4.305Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: