Converse Core 3/4 Jogging Pants Navy

Converse Core 3/4 Jogging Pants Navy
Производител: Converse
Код на продуктот: 10244C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Ж.ОБ: *
1.670Ден.1.990Ден. Без данок: 1.670Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: